Polityka prywatności

Nie znam się na tym, więc napiszę to, co podpowiada mi rozsądek i będę sobie po cichutku liczyć, że i tak nikt tu nie zajrzy.

Administratorem tej strony jestem ja, czyli Dorota Panecka (popatrzjakafrancja@gmail.com).

Jedyne dane, jakie osobiście zbieram na wasz temat to wasze maile, które podajecie zapisując się na newsletter. Wasz e-mail jest wykorzystywany wyłącznie w celu wysyłania wiadomości o nowych postach. Wysyłaniem newsletterów zajmuje się FeedBurner Google. W każdej chwili możecie wypisać się z newslettera, korzystając z opcji dostępnej w którymkolwiek z maili ode mnie.

Dostawcą hostingu jest Blogger.

Korzystam z Google Analytics (choć nie wiem po co).

Używam firewalla i bardzo skomplikowanych haseł, których nie udostępniam osobom trzecim (a nawet drugim), a moja witryna posiada certyfikat SSL.

Inne miejsca i sposoby, na które możesz udostępniać swoje dane:

  • komentarze na blogu;
  • facebook - jeśli polubisz moją stronę tamże lub klikniesz "obserwuj", lub w jakikolwiek inny sposób udostępnisz mi informacje o swoim profilu;
  • google+ - j.w.;
  • instagram - j.w.;
  • youtube - j.w,;
  • pintrest - j.w.
Wszystkie wymienione na tej stronie firmy to z pewnością poważne podmioty, zatrudniające sztaby prawników - więc zapewne dbają o Twoje dane osobowe w sposób należyty (a bez żadnych wątpliwości znają się na RODO lepiej niż ja). 

Poza adresami e-mail nie przechowuję żadnych waszych danych. W każdej chwili możecie usunąć swój e-mail z bazy, usunąć komentarz z bloga, przestać lubić/obserwować moje sieci społecznościowe i naturalnie czytać tego bloga. Nie obrażę się.